Відкрито III чергу фонтанів Русанівського обвідного каналу

У п'ятницю, 07.07.2017 р., заступник Київського міського голови Петро Пантелеєв урочисто відкрив III чергу комплексу світломузичних фонтанів Русанівского каналу.

Тепер синхронно працюють усі 12. Це остання черга. Таким чином проект повністю реалізовано.

"Ми відновили усі фонтани Києва. Тепер наше завдання — підтримувати їх в належному стані і берегти", — сказав заступник мера.

Як зазначає інженерна компанія-виробник, майже всі складові фонтанів, крім насосів та частотних перетворювачів, створені на власному виробничому майданчику компанії «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ». Один фонтан важить більше 2 тон. У кожному з них працюють 5 насосів (центральний та 4 зовнішні), 5 перетворювачів частоти, 20 світильників та 16 периферійних форсунок. Максимальна висота струменів сягає 35 метрів.

Русанівські фонтани можна назвати «розумними», адже вони оснащені сучасною системою автоматизації, керуються з єдиного центру. Робота форсунок, світлодіодних світильників та відтворення музики є синхронізованими.

У спекотні дні, в години, коли фонтани не працюють, існує імовірність їх нагрівання до +50…+55°С, а це може призвести до незапуску. Цей момент розробники також передбачили. Тож у спеку можна спостерігати, як фонтани «приймають душ». Була розроблена спеціальна програма, яка при підвищенні температури до +40°С вмикає центральний струмінь на невелику висоту, щоб вода падала на фонтан і підтримувалася оптимальна температура всередині корпусу для роботи автоматики.

 

Добавить комментарий

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.