Ротонда на Русанівській набережній відремонтована

Понад півтора місяця тому на сторінці нашого сайта у соціальний мережі була опублікована фотографія зі зруйнованим дахом вказаної ротонди. Деякі дописувачі зазначали, що це, мовляв, не новина, бо у пошкодженому стані об’єкт перебуває від часу буревію влітку 2019 року.
Півроку нікому не було діла до такої «дрібниці» у самому центрі паркової зони! З одного боку, приємно, що наше скромне нагадування, швидше за все, і спонукало декого поворушити окремими частинами тіла. Проте з іншої сторони – сумно за нас, бо ніяк не зможемо обрати якісну сервісну владу, здатну «як годинник» виконувати свої обов’язки за гроші платників податків.
Отже, тепер маємо комбінований залізно-пластиковий дах. Про естетичне рішення у еклектичному стилі сперечатися не станемо. Оцінюйте самі загальний вигляд оновленої ротонди.

Хочеться лише сподіватися на міцність та довговічність цієї матової, у кольорах дощового неба (на момент фото), конструкції.

Наприкінці маємо нагадати про «грандіозні» події минулого літа, які завадили О.Маляревичу вчасно подбати про набережну, де він знімав свій агітаційний ролик, балотуючись до Верховної Ради від партії П.Порошенка. Тоді йому було абсолютно не до того. Разом з В.Кличком вони форсували піар на недоробленому стадіоні «Русанівець».
Дійство назвали «презентацією», оскільки об’єкт на час виборів ще не було здано в експлуатацію. Тобто місцеві жителі з дітьми заради підняття електорального рейтингу кандидата були дочасно запрошені ним на будівельний майданчик, що заборонено правилами безпеки. Після виборів доступ на стадіон було закрито і його «доведення» продовжувалися не один місяць.
Тепер хтось радісно співає осанну Олесю, забуваючи, що поруч платні криті корти, хоча обіцялося зовсім інше, а вартість самого стадіону в рази перевищує затрати на зведення аналогічного об’єкту на Троєщині. Кошторис «Русанівця» становить майже 57 мільйонів гривень, а згаданого ідентичного стадіону лише 18,5…
…2020-й – рік, коли ми маємо нарешті навчитися ставати свідомими громадянами на виборах, а не залишатися обмеженими споглядачами оманливих картинок, за які потім платимо «відкатами».   
 
28.02.2020
Юрій ЛАГУТОВ

Фото: 

Добавить комментарий

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.