Почему не работают LED-фонари на Энтузиастов?

Жители Русановки могли заметить, что с начала июня не работают новые светодиодные фонари по ул. Энтузиастов, №№ 39 - 49. Большой участок дороги в темное время суток погружается во мрак.

Нашим редактором сформировано и отправлено через службу 1551 обращение в КП "Киевгорсвет" с соответствующей аргументацией. Наблюдаем, когда проблема решится.

 

"З 05.06.2019 вийшли з ладу та не працюють LED-ліхтарі на ділянці вулиці Ентузіастів у Дніпровському районі Києва від буд. № 39 до буд. № 49 та перехрестя із Русанівською набережною.

Проблемна ділянка позначена на доданій карті червоною лінією.

Вказана ситуація може призводити до підвищення рівня криміногенної небезпеки на території кварталу та точно обумовлює зниження рівня безпеки дорожнього руху по вулиці Ентузіастів. Ризик ДТП у темний час доби - зростає.

Пунктом 6.2.9. Правил благоустрою м. Києва, затверджених Рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 № 1051/1051 встановлено, що відсоток непрацюючих світлоточок на головних магістралях міста не повинен перевищувати 3 %, на інших територіях - 5 %. Відповідно до п. 6.2.10. Правил опори зовнішнього освітлення (ліхтарі), кронштейни, арматура та інші пристрої зовнішнього освітлення повинні утримуватися у задовільному технічному та санітарному стані.

З огляду на викладену інформацію, прошу виконати необхідний ремонт електромереж і забезпечити відновлення роботи ліхтарів."

Добавить комментарий

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.