По Русанівській набережній можуть пустити тролейбуси

Проектом нового Генерального плану м. Києва від 10 березня 2020 року передбачена перспективна тролейбусна лінія, що з’єднає Микільську Слобідку, Лівобережний масив, Русанівку, Березняки та Осокорки.

Інформація про це з’явилась на веб-сайті Комунальної організації «Київгенплан», а саме: на графічних матеріалах «Тролейбусна та автобусна мережі» та на 41 сторінці «Основних положень проекту Генплану 10.03.2020».

У документі зазначається, що тролейбусна мережа доповниться новими лініями: на лівому березі – по Русанівській і Дніпровській набережній, вулицями Р. Окіпної, Є. Сверстюка, Митрополита Шептицького, Березняківській, просп. П. Тичини.

Як видно з графічних матеріалів, по вул. Флоренції передбачається автобусна лінія, що проходитиме і по тій частині вулиці, будівництво якої тільки планується з метою з’єднати вул. Флоренції з вулицею Є. Сверстюка.

Оскільки це лише проект Генплану (поки не затверджений), терміни реалізації таких проектів у сфері транспортної інфраструктури наразі невідомі. При цьому КО «Київгенплан» є генеральним проектувальником у розробці нового Генерального плану розвитку міста Києва і його приміської зони до 2025 року.

На сайті КО «Київгенплан» також повідомляється, що на сьогодні робота з розробки проєкту нового Генерального плану міста Києва завершена. Кияни матимуть змогу ретельно вивчити матеріали проєкту і надати свої зауваження та пропозиції на електронну адресу kyivgenplan.prop@gmail.com, а також на поштову адресу: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 32.

Начальник КО «Київгенплан» Сергій Броневицький підкреслює, що одразу після звершення у столиці карантинних заходів будуть проведені відповідно до законодавства повноцінні громадські слухання із залученням найширших верств мешканців столиці.

Добавить комментарий

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.