Маляревич: музичну школу на Ентузіастів, 5/1-А можна зробити двоповерховою

Депутат Київради Олесь Маляревич пропонує зробити двоповерховою музичну школу, розташовану на другому поверсі будівлі за адресою вул. Ентузіастів, 5/1-А. Відповідний пост оприлюднено на сторінці депутата у соціальній мережі Facebook.

Але для цього необхідно звільнити перший поверх від орендарів, залишивши лише кабінет дільничого Нацполіції (загальною площею 36,2 м²) з окремим входом. У зв'язку з цим Олесь Маляревич публічно звернувся до колишнього депутата ліквідованої Дніпровської районної у місті Києві ради Лагутова Юрія Ернестовича.

"За останні півтора роки ми, разом із депутатом Віталієм Росляковим та Дніпровською РДА, майже повністю відремонтували нашу Русанівську музичну школу #16, зробили індивідуальний тепловий пункт, встановили нові вікна та утеплили стіни, тепер там тепло в зимку! Найближчим часом буде капітально відремонтовано дах.

Школа занепадала останні 25 років і ніхто цим не переймався.

Є ідея та наміри піти далі і надати перший поверх також музичній школі і зробити школу двоповерховою, фактично єдиним майновим комплексом. Це просять діти та вчителі. Для цього треба звільнити приміщення від орендарів і залишити тільки кабінет дільничого поліції з окремим входом.

Хочу публічно звернутись до колишнього районного депутата Лагутова Ю.Є. який вже не депутат 7 років, але займає безкоштовно приміщення на першому поверсі під власну приймальню, останнім часом Ви надали орендоване приміщення під приймальню народного депутата Єленського В. Є. який не має жодного відношення до Русанівки."

Юрію Ернестовичу, будь-ласка, відмовтеся добровільно від орендованого приміщення до 01.01.2018 на користь музичної школи, а я зі свого боку зроблю все можливе щоб знайти в бюджеті кошти щоб повністю відремонтувати перший поверх в 2018 році та 1 вересня 2018 відкрити оновлену та повністю укомплектовану музичну школу на радість дітям!"

 

Довідково.

Нежитлове приміщення на вул. Ентузіастів, 5/1-А віднесено до сфери управління Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, що перебуває в господарському віданні та оперативному управлінні:

- КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва»;

- Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Дніпровської РДА.

Рік введення в експлуатацію: 1963.

Загальна пллоща будівлі: 717,1 м².

Площа приміщень першого поверху: 358,5 м².

Стан приміщення – потребує ремонту.

У Дитячій музичній школі № 16 здобувають початкову мистецьку освіту понад 220 учнів, організовано два хори та десять ансамблів, що активно приймають участь у культурно-мистецьких заходах.

Враховуючи необхідність розширення контингенту учнів, необхідність урізноманітнення занять в Дитячій музичній школі № 16 у відповідності до потреб мешканців Дніпровського району м. Києва, забезпечення належного утримання будівлі доцільно закріпити на праві оперативного управління нежитлові приміщення загальною площею 322,4 кв. м. першого поверху будівлі на вул.Ентузіастів, 5/1-а за Управлінням культури, туризму та охорони культурної спадщини Дніпровської РДА, за виключенням нежилого приміщення площею 36,2 кв. м. (каб. дільничого поліції).

Добавить комментарий

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.