Хор хлопчиків «Соколята» презентував творчий проект присвячений 70 річниці визволення Києва від фашистських загарбників

Хор хлопчиків «Соколята» середньої загальноосвітньої школи №182 Дніпровського району міста Києва презентував творчий проект на пісню «О той весне» (сл.,муз. Олени Плотникової) присвячений 70 річниці визволення Києва від фашистських загарбників.

Восени 2014 року «Соколята» святкуватимуть свій справжній ювілей – хору виповниться 10 років.

Музичне виховання займає одне з важливих місць у формуванні всебічно розвинутої людини, духовно багатої, морально чистої і фізично досконалої. І найбільш масовим та доступним засобом залучення дітей до музичногомистецтва є хоровий спів.  Керівник хору „Соколята" Наталія Лазарєва – вчитель музичного мистецтва вищої категоріїі, «Учитель року - 2009», музичний керівник народного хореографічного колективу «Нью-Анс»,  через пісню виховуєв учнів  патріотичніпочуття та любов до Батьківщини. Ні одне шкільне свято не проходить без «Соколят». Всі свята починаються Гімном України та гімном школи, які виконують вихованці хору.

В 2009 році хор хлопчиків "Соколята" нагородженні грамотою  виконавчого органу Дніпровської райради (Дніпровської районної у м. Києві Державної адміністрації)  за ІІ місце у районному конкурсі  патріотичної пісні "Пісня опалена війною".

В 2011 році зайняли І місце в номінації «Висока виконавська майстерність» у ройонному конкурсі патріотичної пісні «Фольклорама».

В 2012 році зайняли ІІ місце в номінації «Краще відтворення стилю патріотичної пісні» у ХІІ районному конкурсі патріотичної пісні «Пісні звитяги 2012»

Деяких вихованці хору успішно закінчили Київський інститут музики імені Р. М. Гліера.

Одні з перших хористів, брати Дубель Володимир та Дубель Михайло були учасниками телевізійних всеукраїнських конкурсів.

Творчий проект можна побачити за посиланням

Добавить комментарий

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.