ПСЛ "Русановка" теперь ограждена аварийной лентой - чтобы на людей не упала фасадная плитка.

   В новости за 18 ноября 2013 года было обещание: информировать посетителей этого сайта о продвижении вопроса с падающей плиткой с поликлиники "Русановка" на ул. Энтузиастов 49. Обещание выполнено.

   После того, как было замечено, что люди идут, смотрят себе под ноги (в частности, из-за гололеда) и не замечают предупреждения и после того, как с предупреждениями стало регулярно происходить такое

,

на сайте службы 1551 было оставлено еще 2 обращения - сигнала об этой ситуации. Каждое из них направили в разные инстанции. Первое - в Департамент охорони здоров'я, второе - в Управління охорони здоров'я при Дніпровській РДА. На обе заявки пришли ответы, на просьбу оградить здание аварийной лентой, отреагировали: привязали ленту к кустам, опорам фонарей и пр. и развесиили больше предупреждений. Итак, до и после.

До:

Не смотря на все это, сотрудницы ПСЛ стояли на перекуре у центрального входа, прислонившись спинами к стене.

После.

Ответы, предоставленные через сайт 1551.gov.ua : 

Відповідальний: Департамент охорони здоров’я: [Мохорєв Віталій Андрійович]

x__________ .

м. Київ, 02088
Копія:Директору комунальної бюджетної установи «Контактний центр м. Києва»
Стефановичу Є.А.
Шановний                   !
Дякуємо Вам за те, що Ви, звертаючись до комунальної бюджетної установи «Контактний центр м. Києва» (15-51), не залишаєтесь осторонь функціонування та розвитку м. Києва як європейської столиці та повідомляєте нас про проблеми, які, на Вашу думку, є нині актуальними.
Саме Ваші звернення дають змогу Київській міській владі охопити й вирішити якомога більшу кількість проблемних питань.
Звертаємо Вашу увагу на те, що питання, з яким Ви звернулися до комунальної бюджетної установи «Контактний центр м. Києва» (15-51) від 02.12.2013 № Б-26370/1 щодо обсипання фасадної плітки з будівлі Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги «Русанівка» Дніпровського району м. Києва» вул. Ентузіастів, 49 розглянуто Департаментом охорони здоров’я за дорученням Київської міської державної адміністрації.
За інформацією керівництва зазначеного медичного закладу, для уникнення небезпечної ситуації, яка виникла внаслідок обсипання фасадної плітки, технічними службами закладу щоденно контролюється наявність об’яв - попереджень по всьому контуру будівлі. В разі відсутності, їх негайно поновлюють. 
На жаль, через обмеженість коштів міського бюджету, в поточному році не було можливості вирішити питання щодо ремонту фасаду будівлі.
Головним розпорядником коштів - Дніпровською районною в місті Києві державною адміністрацією, видатки на проведення капітального ремонту фасаду зазначеного медичного закладу враховано при складанні проекту бюджету на 2014 рік. 
Шановний                   , дякуємо за довіру, висловлену Київській міській владі у вирішенні Вашого питання. В подальшому сподіваємось на Ваше розуміння та підтримку. 
З повагою
Перший заступник директораА.Арешкович

Губар О.І.
Сокальська Л.В.
235 60 29

 

Відповідальний: Управління охорони здоров’я [Кравченко Сергій Олексійович]

x_______№____________ 
№ Б-27156/1 від 13.12. 13р.
 
Шановний                   !
Ваше звернення, що надійшло до КБУ «Контактний урядовий центр міста Києва» стосовно обсипання фасадної плитки з будівлі «Центра первинної медико-санітарної допомоги «Русанівка» Дніпровського району м. Києва», № Б-27156/1 від 13.12. 13р., уважно розглянуто та опрацьовано управлінням охорони здоров’я Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації в термін передбачений Законом України «Про звернення громадян».
За результатами проведеної роботи та під час уважного розгляду Вашого питання повідомляємо, що адміністрацією «Центра первинної медико-санітарної допомоги «Русанівка» Дніпровського району м. Києва» вжито оптимально можливих заходів щодо недопущення травматизму людей. Щоденно контролюється наявність об’яв - попереджень, про можливу небезпеку обсипання фасадної плитки. Також обмежений доступ до фасаду по контуру будівлі аварійною червоно - білою стрічкою. 
В подальшому при виникненні питань медичного характеру, просимо Вас звертатись безпосередньо до директора Центру Каштеляна О.А. тел.295-39-49.
З повагою
Заступник начальника О.Гуменюк
тел. 295-93-49

   Насчет "...технічними службами закладу щоденно контролюється наявність об’яв - попереджень по всьому контуру будівлі. В разі відсутності, їх негайно поновлюють." и "Щоденно контролюється наявність об’яв - попереджень, про можливу небезпеку обсипання фасадної плитки." замечено, что действительно, если вечером на них появляются наклейки, с утра они исчезают, а смятые предупреждения подклеивают и выравнивают. И так - ежедневно. Плитка продолжает осыпаться (в т. ч. маленькими кусочками)

но стены теперь ограждены.

С обеих сторон от этой белой металло-пластиковой "веранды" у стены стояли курящие сотрудницы поликлиники.
 
Ограждение сделали по периметру здания.
 
Предупреждения написали даже у служебного входа - для сотрудников.
 
Также их расклеили в большом количестве по периметру.
 
   Таким образом доступ в опасную зону ограничен. Теперь ждем капремонта фасада в 2014 году.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Добавить комментарий

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.