У «країні Маляревича» виховують радянських патріотів?

Днями фонд Маляревича створив «тимчасові незручності» для любителів смажити шашлики на лоні природної частини Русанівської коси, що навпроти колишнього кінотеатру «Краків». Там, за погрозливим попередженням про заборону проходу, отаборилася дитяча «Єдина країна».

Веселі змагання, забавні конкурси, гучна музика. Коротше – щасливі канікули! Все пречудово: батьки-виборці працюють, їхні діти відпочивають, а грошовитий бізнесмен Олесь, як завше, щедро фінансує розваги.

Обходячи стороною цю виховну зону для підростаючого покоління України, я вже майже розчулився від побаченої ідилії, коли слух, наче залпом з «Граду», вразили такі слова старезної радянської пісні: «Чтобы тело и душа были молоды… закаляйся как сталь!»
Проте не встиг я внутрішньо обуритися, подумавши чи не під цю саму бравурну мелодію тренують сьогодні загони бойовиків та групи диверсантів у військових таборах РФ для подальшого засилання в Україну, як згадав хто такий Маляревич О.В. насправді. Тоді мені стало смішно й водночас гірко за жителів Русанівки, котрі на виборах 25 травня ц.р. масово повелися на подачки сумнівного благодійника, який використав у власних інтересах рейтинг Порошенка з Кличком.

Для тих, хто має коротку пам’ять (за результатами голосування таких вистачає), нагадую, що теперішній завзятий УДАРівець ще вчора був затятим апологетом «Сильної України» регіонала Тігіпка. Перефарбувався під вибори вчасно, а ось заїжджену платівку і досі не змінив, чим викрив свою ідеологічну сутність.

Отже, з-під національного стяга помітно стирчать «колорадські» вуха. Тому з метою реального перевиховання Олеся в дусі українського патріотизму раджу йому прослухати, наприклад, музичний диск «Українські партизани», де однією із провідних є така теза: «Лента за лентою набої подавай! Вкраїнський повстанче, в бою не відступай!» Після цього скласти мандат депутата Київради, як здобутий не по честі, та пройти люстрацію совісті рядовим добровольцем в зоні АТО.

21.08.2014
Юрій ЛАГУТОВ

Фото: 

Комментарии

Людмила:

Ёк-макарёк, да сколько можно грязью Олеся поливать. Он Вам как заноза в сраке, а Вы, как язва, так и брыжжете слюной. Песни не понравились. Пусть репертуар ПОЮЩИХТРУСОВ учат? Или по подворотням курят? Что Вы сделали для нормального времяпровождение моего ребенка во время каникул?

Людмила, а что вы сделали для отдыха вашего ребенка летом? Отправили его отдыхать на русановскую косу в сомнительный лагерь Маляревича? И кроме советских гимнов и поющих трусов больше никаких песен нет? Обязательно эти две крайности? Вы поищите

Сергей:

филиал паРаша тудей?
Господа, не утоните в дерьме, которое вы вокруг себя распространяете.

Ваши предложения и пожелания, нелюбовь к автору и промаляревичские взгляды оставьте при себе.

Мы уже проходили Олеся Довгого и знаем чем закончился пролет его мимо ВР.

Также вам должно быть известно, что до следующих всеукраинских выборов в местные советы в 2015 году осталось всего ничего

А нам надо сделать так, чтобы жителям Русановки обустраивали комфорт не только частные спонсоры с сомнительными источниками доходов, а местные чиновники на наши налоги.

Налогов поверьте много. Только в Киеве + 1 млн. приезжих, которые платят налоги в Киев, а их социальное содержание дотируются из бюджетов на своих малых родинах.

Добавить комментарий

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.