Провалля Маляревича

У парковій зоні Русанівської набережної, навпроти дитячого майданчика у формі корабля, нещодавно повторно клали тротуарну плитку, відому як «спотикач Маляревича». Роботяги справилися вже краще в плані рівності укладення, але їм забракло самого матеріалу. Тому все знову завершилося черговою недовиконаною обіцянкою (згадайте стадіон, кінотеатр, музичну школу). Провал видно на фото.

Проте «улюбленцю Русанівки» зараз не до того. Нині він «чарівник», який показує безплатне кіно по усьому виборчому округу №214, аби захоплені громадяни, позадиравши голови на блакитні екрани, «розплатилися» з ним мандатом народного депутата України. Ми же закликаємо дивитися під ноги, ідучи на вибори 21 липня, щоб не порозбивати лоби у підступних проваллях, коли розсіється агітаційна омана.

08.07.2019     
Юрій ЛАГУТОВ

Комментарии

Юрій Лагутов:

Історія з усуненням даної недоробки завершилася аж наприкінці серпня 2019 року. Раніше, очевидно, таки завадили програні вибори. "Провалля" заділано плиткою іншого кольору. Це недбальство завжди нагадуватиме нам про те, що уся теперішня влада Києва має відійти у минуле.

Добавить комментарий

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.