До чого готуються «юніори» Русанівки?

Нещодавно один депутат оприлюднив на 24-ох кольорових шпальтах багатотиражний і вельми вартісний звіт про нароблене за рік непосильної праці у Київраді. Якщо облишити його бравурні реляції та почитати «між рядків», то можна побачити, що за певними «звершеннями» криється ой-який шкурний інтерес.

Наприклад, ну що поганого у рішенні про створення комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Юніор»? Усе найкраще – дітям! І багатостраждальний стадіон «Русанівець», ось-ось начебто відремонтований коштом міського бюджету, під шумок туди передається. Гуляй, народ, веселись, батька-годувальника русанівського прославляй!

Дійсно, комбінація блискуча. Остап Бендер відпочиває! Пам’ятаєте, він шанував кримінальний кодекс, застосовуючи лише порівняно чесні способи вилучення грошей у населення. Робити теж саме з бюджетом Києва – куди рентабельніше.

Схематично бізнес-проект під кодовою назвою «Юніор» міг би виглядати так: «благодійником» засновується однойменний недержавний дитячий спортивний клуб, у який постійно інвестуються приватні кошти, які згодом капіталізуються у голоси виборців – вдячних батьків дітей, залучених до клубу. Завдяки голосам отримується мандат депутата Київради і настає щастя.

Електоральний інвестор може не лише повернути свої вкладення, але й примножити статки із невичерпного джерела, куди скидаємося усі ми, – БЮДЖЕТУ. Такий собі умовний «Юніор» одержує певний особливий статус, який передбачає бюджетні «вливання». Відповідні структури підіймаються, розширюються штати, зрозуміло, з благородною спортивною метою…

Усе це могло би здаватися фантазією, якби не конкретний фотофакт, зображений нижче.                  

Збіг обставин? Випадковість? Можливо. Тоді звідки гроші на «повний робочий день» офіс-менеджерів, керівників проектів та численних юристів у організації з такою схожою назвою?

Тож мені видається, що використовуючи бюджетні кошти під прикриттям масового спорту, на Русанівці тупо готується масове засилля агітпропу на виборах 25 жовтня 2015 року в інтересах однієї особи, котра стоїть на чолі холдингу місцевих «юніорів».

Юрій ЛАГУТОВ

Комментарии

Пане Юрію, я так зрозумів, Ви хочете долучитися до бюджетної цицьки без проміжного етапу в формі "створення комплексної дитячо-юнацької спортивної школи" і тедетепехуйомойо? Теж нормуль.

ПіЕс. Блін, підняв мертвяка... Ви хоч дату своїх висерів вказуйте, прахвесіанали носорожі.

Добавить комментарий

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.