Нацисти на Русанівці?

Ігнорування районною владою ситуації довкола руйнування «Бабки Тигіпка» вже має більш тяжкі кримінальні наслідки, ніж просто здача елементів недолугої паркової скульптури на металобрухт. На фото, розміщеному нижче, видно відсутність «кравчучки» з металевою тушкою курки, але то півбіди. Найстрашніше те, що спотворена «бабця» може перетворитися на об’єкт поклоніння неонацистів на території паркової зони. 

Ми засуджуємо вчинок негідників. Закликаємо балансоутримувачів негайно прибрати з Русанівської набережної це неподобство та утилізувати його. Нам достеменно невідомо, кому належить сама скульптура. Можливо, Дніпровському районному підприємству зелених насаджень, а може – місцевому органу самоорганізації населення, підконтрольному Олесю Маляревичу.
Просимо також поліцію вважати дану публікацію заявою про факт порушення Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Вищенаведена фотографія подана тут лише як доказ.   
 
22.04.2019     
Юрій ЛАГУТОВ

Комментарии

Юрій Лагутов:

Ось, що мало статися, аби стара районна влада заметушилася і таки вже вивезла цю потвору геть. Але не будемо забувати, що саме занедбаність та безхозність скульптури спровокували ці жахливі ворожі прояви.
Нагадуємо: голови усіх місцевих державних адміністрацій складають повноваження перед новообраним Президентом України. Дніпровський район Києва заслуговує на зміни!

Добавить комментарий

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.