"І не дай Боже не робити піар на крові", - помилка на сайті Президента України

Зазвичай, на сайті Русановка.org висвітлюються події та муніципальні проблеми районного масштабу Дніпровського району Києва, житлових масивів Русанівка, Лівобережний, Микільска Слобідка, Березняки. Рідше - загальноміські питання.

Однак, один із редакторів нашого інтернет-ресурсу цілком випадково звернув увагу на друкарську помилку, описку на Офіційному інтернет-представництві Президента України Петра Порошенка www.president.gov.ua, яка не просто виплавє на зміст його цитати, а й докорінно змінює його.

Фото Миколи Лазаренка

У шостому абзаці матеріалу від 6 листопада 2018 року "Розслідування має бути прозорим і злочинці мають понести покарання - Президент про справу Гандзюк" є зайве "не": "... І не дай Боже не робити піар на крові", - особливо підкреслив Президент. Помилка повторюється на російськомовній і на англомовній версіях веб-ресурсу.

Враховуючи важливість інтернет-представництва Глави держави для національного інформаційного простору та міжнародних дипломатичних відносин закликаємо фахівців прес-центру Адміністрації Президента України виправити дану друкарську помилку.

Добавить комментарий

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.