Хто узаконив будівництво в університеті Грінченка

Останнім часом на Русанівці здіймається хвиля «праведного гніву» з метою перешкоджання встановленню житлово-побутових модулів для студентів-педагогів, які навчаються в університеті імені Грінченка на бульварі Шамо, 18/2. За допомогою вельми вартісної широкоформатної кольорової поліграфії, розклеєної на кожному під’їзді нашого масиву, протестуючі таврують «незаконне будівництво».

При цьому О.Маляревич, користуючись нагодою, пропонує взагалі зачистити територію, знищивши сам університет. Прихильники депутата, очевидно перебуваючи у захваті від такої креативної ідеї, вважають його за свого союзника. Проте він тримає їх за бидло.

Виявляється, три роки тому обранець особисто дав старт будівництву, коли натиснув у Київраді кнопку «ЗА» по рішенню від 23.07.2015 «Про надання Київському університету імені Бориса Грінченка земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівель і споруд університету на бульв. Олексія Давидова (Ігоря Шамо), 18/2 у Дніпровському районі м. Києва», чим узаконив усі подальші кроки.

Дивіться уважно місця документа, виділені червоним, і не кажіть потім, що не бачили!     

Це зовсім не роздвоєння особистості. Свідоме лицемірство, брехня та коротка пам’ять виборців дозволяють О.Маляревичу розгнуздано почуватися господарем масиву. Адже ніхто, крім нас, не має мужності спитати у нього: де безплатний велосипедний прокат, куди поділися патрульні коні, чому бур’яни і досі ростуть замість стадіону «Русанівець»? Пам’ятаєте ці широко розрекламовані колись дива?

Щоб не відповідати на запитання по суті, він завжди майстерно підкидує електорату новенькі ще привабливіші відволікаючі «заманухи» типу музичної школи №16, кінотеатру «Краків», і найнахабніший апофеоз – закриття університету імені Грінченка, за розбудову якого сам проголосував у 2015 році!       

Русанівка опинилася в руках підступного маніпулятора. Сьогодні її жителів штовхають на шлях Януковича, протиставляючи студентам. Ви думаєте, що виступаючи проти абсолютно законного соціального будиночку, який згідно із затвердженими містобудівними умовами та обмеженнями матиме 6 метрів граничної висоти і призначатиметься для 250-ти майбутніх вчителів, захищаєте довкілля, а насправді, скоріш за все, розчищаєте місце під житлову «свічку».

Не вірите? То пригадайте, якими партнерами давно хвалиться О.Маляревич.

24.09.2018

Комментарии

Так і Микитась голосував на пару

Добавить комментарий

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.