Бізнес на безгосподарності

Розчистка Русанівського каналу є найбільш «вічним» проблемним питанням нашого масиву. Від його вирішення відмовився навіть сам О.Маляревич. Трохи покопирсавшись у водоростях зі своїм комбайном, він швидко зрозумів, що гучного піару тут не вийде. Тому зараз у нього в тренді освіта, наприклад, закриття відділення університету імені Грінченка на Русанівці та побудова на його місці… ну, хоча б чергового скверу.

Проте, як співається у легендарному творі, «ничто на Земле не проходит бесследно». На відміну від нинішнього депутата-говоруна, попередня влада монументально увічнила тодішню спробу навести лад з багатостраждальним каналом. Давайте згадаємо, як це мало би бути, за допомогою історичного листа першого заступника голови Київської міської державної адміністрації О.Мазурчака від 09.11.2011 № 002-3000, що подається нижче.

Минули роки. На Хрещатику, 36 нині засідає зовсім інша шушера, і «справа шпунтової стінки» навпроти вул. Ентузіастів, 5 з боку проспекту тепер вже Соборності, набуває нового значення. Разом з каналом там квітне прокатно-човниковий бізнес.

Подивіться, як вдало метикуваті підприємці використали замість причалу цей давно покинутий своєрідний «пірс», порослий травою. Пришвартували понтон, встановили будку, пригнали кілька шлюпок та й заробляють собі сезонні гроші. Ось і виходить, що кожен окремо взятий українець славиться хазяйновитістю, а як беремося владу обирати, то щось завжди в «шпунтову стінку» впираємось.

14.08.2018                                               

Юрій ЛАГУТОВ

Добавить комментарий

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.