Приймальня "ІНТЕР-АКЦІЇ" стає мобільною

1 червня 2018 року відбувся останній стаціонарний прийом громадян у офісі на вул. Ентузіастів, 5/1-А від імені заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності Віктора Єленського. Це сталося через те, що його «знищення» інспірував один інформаційний кілер, відомий як М. Замовний сюжет виглядає так.

Що ж, «великої перемоги» досягнуто! Вивіску знято нами на прохання самого Віктора Єленського, якого крім «гонінь на дітей» ще й звинуватили у відсутності на парламентському робочому місці у день знімання заказухи. Таким ницим «журналістам» невтямки, що один із найдуховніших народних депутатів України, можливо, відряджений на переговори з надання Томосу до Константинополя для автокефалії всього українського православ’я… Дійсно, блаженні гнані за правду, бо їхнє є Царство Небесне.

Нагадаємо, погроза зацькувати Віктора Єленського чорним піаром була публічно виголошена особою, схожою на М., котра стоїть в темному одязі ліворуч на фото, зробленому 14 травня 2018 року на зборах в музичній школі № 16.       

Прости їм, Господи, бо не відають, що творять…

Помічник-консультант народного депутата України Юрій Мажуга розповів як насправді захищалися інтереси жителів Русанівки протягом кількох останніх років, коли працювала наша спільна громадська приймальня за адресою: вул. Ентузіастів, 5/1-А.

За його словами, тут займалися проблематикою розбудови справедливого ринку енергетики і комунальних послуг, цінової, тарифної політики, впровадженням заходів з енергоефективності тощо. Здійснювалась волонтерська експертно-консультативна підтримка громадян, органів самоорганізації населення, ОСББ, ЖБК.

Перелік основних питань, порушуваних у зверненнях, такий: проблеми ЖКГ, ремонти житлових будинків, робота служб соціального забезпечення, догляд за одинокими пенсіонерами, питання медичного обслуговування мешканців житлового масиву Русанівка, робота правоохоронних органів, матеріальні проблеми, працевлаштування.

Кожна заява розглядалася з турботою про конкретну людину, індивідуально. Для позитивного вирішення питань підготовлені та направлені відповідні клопотання до Кабінету Міністрів України, Міністерства соціальної  політики, Міністерства охорони здоров’я, Національної поліції, Київської міської державної адміністрації.

Центр суспільного розвитку «ІНТЕР-АКЦІЯ» вирішив підтримати і продовжити напрацювання Юрія Мажуги – активного жителя нашого масиву. Відтепер на Русанівці діятиме оперативна мобільна приймальня, написати до Facebook групи якої можна, натиснувши це посиланняабо зателефонувати за номерами: (050) 145-95-22 чи (098) 336-18-87.

Зустрічатимемося за попередньою домовленістю.        

 

04.06.2018                                               

Юрій ЛАГУТОВ

Комментарии

Марина :

Как низко нужно уже пасть!!! Да хватит уже позорится и позорить людей которые даже не знают о ваших делишках!!!! Журналистов пригласила Я!!!!!

Юрий Лагутов:

Уважаемая Марина!

Раз уж выходит, что это Ваши "делишки", то представьтесь, пожалуйста. Желательно с фамилией и контактным телефоном. Ведь мы не скрываемся. Возможно, очевидная тенденциозность видео такова, что и Вас мучают остатки совести?

Света мама дете...:

Как Вам не стыдно врать?! Журналистов приглашали в школу родители. Приглашали всех желающих. Не все смогли присутствовать, к сожалению или нет . Но Ваше окружение, в образе "руководителя театра" , удивило и разочаровало многих. Вы сами себя позорите. Остановитесь! Мы печемся о возможностях наших детей и учителей, которые с ними работая, действительно живут духовной и творческой жизнью. Это действительно важно для муз. школы . К чему вы на этом устраиваете полит.интриги ? Вы от этого не станете лучше. Пользуясь устаревшими инструментами полит.технологий в вас не поверят умные люди. Наступило время , когда судят и выбирают по делам и поступкам.

Юрий Лагутов:

Уважаемая Света!

Предвзятое видео говорит правдивей некуда, а распространил его именно М., который и анонсировал "информационную работу" по Еленскому на той встрече в музыкальной школе. К тому же, когда градус ненависти, со стороны подстрекаемых родителей, запредельный и в ход было пущено оскорбление национального достоинства руководителя Еврейского театра, Заслуженного артиста Украины, это не делает чести никому. Безусловно, упомянутый эмоциональный срыв был чрезмерен, но чьими огульными нападками он был спровоцирован?

Добавить комментарий

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.