Атака неправдою: Маляревич забуває про свою вину

Епопея з боротьбою за «дитяче щастя» по вул. Ентузіастів, 5/1-А вже висвітлюється багатьма засобами масової інформації. Ми вітаємо усі об’єктивні починання в цьому напрямку. Зокрема, видання «КиевVласть» опублікувало матеріал про події довкола музичної школи №16

Дотримуючись загалом високих журналістських стандартів, було подано дві точки зору з посиланнями на конкретні джерела. Проте, найсуттєвіша принципова «неточність» розтиражована, на жаль, саме зі сторінки Маляревича. Ідеться про відповідального за стан першого поверху вищезазначеної будівлі.

Нагадуємо забудькуватому депутату Київради та інформуємо широкий загал, що балансоутримувачем першого поверху (включно з дверима вхідної групи) дотепер було і залишається комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району міста Києва». Воно фінансується за рахунок міського бюджету.

Тому саме член бюджетної комісії Маляревич, як представник місцевої влади, має відчувати особисту глибоку провину за доведення житлово-комунального господарства Русанівки до такого жалюгідного стану. Нижче подано зображення місць загального користування на першому поверсі по вул. Ентузіастів, 5/1-А.

Центр суспільного розвитку «ІНТЕР-АКЦІЯ», як сумлінний орендар з 2006 року та неприбуткова організація, сплачував орендну плату також і за користування цими «спільними благами». Із нашої загальної площі 44,4 квадратних метрів, власне офісом є близько 35-ти. Ми відремонтували їх позабюджетними коштами. Ремонт робили з душею, власними руками, чим якісно поліпшили стан комунального майна, що використовується виключно з метою надання безоплатної консультативної допомоги громадянам.

При цьому коло питань є необмеженим. До нашої компетенції належить усе, що хвилює людей! Ось як вже понад десятиріччя виглядає місце, де постійно здійснюється доступний всім прийом. Спочатку мною, як депутатом Дніпровської райради з 2002 по 2010 рік, а пізніше й понині нашою громадською організацією за дорученням народного депутата України.

Прикро, що Олесь Вікторович, який приходив до наших кімнат і бачив усе на власні очі, припустився чергового несправедливого закиду. Але, можливо, навмисне руйнування ЖКГ і входило до його далекосяжних планів. Дуже зручно тепер стравлювати батьків із музичної школи з народним обранцем. У запалі піклування про дітей зовсім легко забувається, що ж сталося з безправними двірниками, слюсарями, сантехніками, електриками, ліфтерами, а заодно і з дільничними поліцейськими? Де їх шукати? На чиєму горі будується щастя?

Сантехніків, наприклад, переводять у непристосоване підвальне приміщення, де відсутні будь-які умови для роботи: нема вентиляції, води, туалету. Тобто, відбувається суцільне порушення санітарних норм та умов праці, які закріплені чинним законодавством України. Обурені працівники не наважуються протестувати, тому що залякані керівництвом. Невдоволених очікують догани з грошовими обмеженнями та загрожує скорочення (звільнення).

Таким є зворотній бік лоску Маляревича. Тому, говорячи про дефектний акт для початку комплексного ремонту на першому поверсі по вул. Ентузіастів, 5/1-А, складанню якого буцімто заважає хтось «невиселений», краще вже пишіть його скоріше для «героїчно звільнених» площ. Дешевше буде, бо Центр суспільного розвитку «ІНТЕР-АКЦІЯ» хоч сьогодні готовий передати (на підставі уточненого договору оренди) цей великий відремонтований кабінет дітям!

Переконаний, ми станемо ще більш дружніми сусідами. І у нашій другій кімнаті (метрів на 10) спільно розроблятимуться культурологічні проекти, яким заздритимуть усі музичні школи Києва! Для цього важливо почати конструктивний діалог, а не лише надмірно демонструвати владну силу. 

17.05.2018                                               

Юрій ЛАГУТОВ         

Комментарии

Мама детей учащ...:

С многими родителями и учителями школы мы сегодня увидели своими глазами Ваш "відкритий культурний простір"... И услышали... Этот бардак который развели вокруг вашей приемной ужасен! Я в шоке от такого соседства... Еще в большем ужасе, что эти люди имеет отношение к депутату Верховной Ради, а значит к власти... Люди которые ДОЛЖНЫ защищать наши интересы и наших детей как будущее нашего Государства... Вами уважаемый "руководитель театра" матерился в присутствии детей , родителей и учителей перед камерами, угрожал и оскарблял людей. Это и есть то Ваше культурное пространство? Я нахожу не только бесполезным , то место , которое вы заняли на первом этаже, но опасным такое соседство! Оставьте в покое Олеся Маляревича, нашу муз школу, детей, учителей и сантехников. Займитесь делом - уберите бардак под вашим кабинетом. Хоть на это вы годитесь?

Юрий Лагутов:

Уважаемая мама детей учащихся!

Когда градус ненависти, со стороны подстрекаемых Маляревичем родителей, запредельный и в ход уже пущено оскорбление национального достоинства руководителя Еврейского театра, Заслуженного артиста Украины, это не делает чести никому. Безусловно, упомянутый эмоциональный срыв был чрезмерен, но чьими огульными нападками он был спровоцирован?

Добавить комментарий

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.