Маляревич погрожує «стерти в порошок» громадську організацію

Зробити це він планує руками Постійної комісії Київради з питань власності, де розглядатиметься звернення Центру суспільного розвитку «ІНТЕР-АКЦІЯ» щодо можливості спільного використання приміщення на першому поверсі по вул. Ентузіастів, 5/1-А в інтересах жителів Русанівки усіх вікових груп, а не лише музичної школи № 16.

Наша громадська організація пропонує створити за вищевказаною адресою відкритий культурний простір, до якого було б також органічно інтегровано наявні багаторічні напрацювання включно з депутатським прийомом від імені заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності. Такий підхід відповідає інтересам широких кіл громадськості та допоможе дітям здобувати музичну освіту в українському патріотичному дусі.

Саме ця ідея викликала таку бурхливу реакцію з боку Маляревича на зустрічі 14 травня 2018 року, що він публічно перед очима десятків людей пообіцяв «стерти в порошок» Центр суспільного розвитку «ІНТЕР-АКЦІЯ». На жаль, ми не вперше чуємо від цього представника чинної влади погрози розправитися з принциповими опонентами. І його риторика набуває все більш загрозливого антигуманного звучання.

У часи тоталітарного комуністичного режиму подібні діячі «стирали» незгодних у «табірний пил». Сьогодні деякі недалекоглядні співгромадяни, у захваті від наданих за бюджетні кошти містечкових благ, забувають, хто такий Маляревич насправді, які пісні лунали від нього, коли вже вирувала АТО.

Згадаймо з чого починалась політична кар’єра нинішнього «депутата Київради №1». Дніпровський районний комітет профспілки військовослужбовців Києва та Київської області ще у 2014 році викривав його сутність.

Нині, прикриваючись бажанням гучніше музикувати на вул. Ентузіастів, 5/1-А, остаточно руйнується система комунальних служб за місцем їх традиційного розташування. Маляревич воліє збудувати показне «дитяче щастя» на реальному нещасті безправних слюсарів, сантехніків, електриків, ліфтерів та створенні незручностей для громадян, яких вони обслуговують. Ось його справжнє ставлення до простих людей праці, котрих також захищає Центр суспільного розвитку «ІНТЕР-АКЦІЯ».

Ми не сприймаємо залякування від новоявленого «господаря життя» на масиві. В Україні кожна влада, що зарвалася, вважаючи себе сильною, як ніколи, закінчує на звалищі історії! 

       

15.05.2018                                               

Юрій ЛАГУТОВ

Комментарии

Михайло:

Ви знаєте, шось я не почув ту пропозицію на батьківських зборах - ви казали тільки, що ви чесні орендарі і шо пропонуєте музичній школі співпрацю. На питання "яку саме співпрацю" - так і не відповіли конкретно. Щось туманне про "взаємовигідність".

Юрій Лагутов:

Шановний пане Михайле!

Принаймні про "стерти в прошок" чули всі. Для конструктивного діалогу необхідний відхід від "позиції сили" з боку столичного депутата. Щоб розсіяти непорозуміння, треба у спокійних умовах почути і нас.

З повагою,
Ю.Лагутов

Михайло:

тобто ви тільки що зізналися, що збрехали в статті - і від вас конкретної пропозиції щодо співпраці не пролунало?

Юрій Лагутов:

Пане Михайле, емоційно забарвлена лексика також не сприяє порозумінню. На тому зібранні організаторами були поставлені інші завдання. Щоб почути одне одного, треба бути готовим слухати. І перший крок до цього - побачити у співрозмовнику потенційного партнера, а не ворога, якого треба знищити. Тоді буде сенс говорити по суті. Зокрема, про можливість взаємодії, що не вимірюється грошима.

Мама детей учащ...:

С многими родителями и учителями школы мы сегодня увидели своими глазами Ваш "відкритий культурний простір"... И услышали... Этот бардак который развели вокруг вашей приемной ужасен! Я в шоке от такого соседства... Еще в большем ужасе, что эти люди имеет отношение к депутату Верховной Ради, а значит к власти... Люди которые ДОЛЖНЫ защищать наши интересы и наших детей как будущее нашего Государства... Вами уважаемый "руководитель театра" матерился в присутствии детей , родителей и учителей перед камерами, угрожал и оскарблял людей. Это и есть то Ваше культурное пространство? Я нахожу не только бесполезным , то место , которое вы заняли на первом этаже, но опасным такое соседство! Оставьте в покое Олеся Маляревича, нашу муз школу, детей, учителей и сантехников. Займитесь делом - уберите бардак под вашим кабинетом. Хоть на это вы годитесь?

Юрий Лагутов:

Уважаемая мама детей учащихся!

Когда градус ненависти, со стороны подстрекаемых Маляревичем родителей, запредельный и в ход уже пущено оскорбление национального достоинства руководителя Еврейского театра, Заслуженного артиста Украины, это не делает чести никому. Безусловно, упомянутый эмоциональный срыв был чрезмерен, но чьими огульными нападками он был спровоцирован?

Добавить комментарий

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.