Калюжа імені Маляревича

Пригадуєте, з якою «помпою» О.Маляревич відкривав ремонтовану за гроші однієї близькосхідної держави школу № 141 на бульварі Давидова/Шамо, 5. Тоді ж переклали заново увесь асфальт уздовж її огорожі. Це вже було зроблено за наші гроші. Іншими словами – профінансовано із бюджету громади міста Києва.
Доступ на територію згаданого закладу відтоді закритий для більшості жителів Русанівки. Тому ми не бачимо як швидко руйнується із середини «авральний» ремонт, терміново проведений до урочистостей минулорічного Дня знань. Натомість ходити довкола ще ніхто не забороняв. Правда, у проїзді між школою і дитячим садком можна хіба що плавати.


       
Таке тут трапляється постійно після потужних дощів. Тобто, виявляється, асфальтове покриття переклали, а прочистити зливостоки не потурбувалися! І не дивно, адже поверхова показуха давно стала нормою для безвідповідальної влади. Наприклад, сьогодні О.Маляревич знову намагається замилити нам очі, розбиваючи сквер навпроти будинку на бульварі Давидова/Шамо, 6, аби люди швидше забули, що замість давно обіцяного стадіону «Русанівець», там відкриті лише платні тенісні корти, а замість театрально-мистецького центру «Краків», на будівлі старого кінотеатру красуються лише нові панно тепер вже з його іменем, прикриваючи ті ж самі розбиті вікна.
Це відбуваєьтся тому, що депутат він несправжній, не здатний заглиблюватися в суть дійсно проблемних питань (стан будинків, безпека на масиві, медична реформа тощо), а коли відверто «сідає в калюжу» з невиконаними обіцянками, цього не хочуть бачити «вічно зачаровані» виборці. Вірю, Ви до таких не належите!

11.10.2016                        
Юрій ЛАГУТОВ

Комментарии

А что сделали Вы Юрий?
Обвинять людей всегда можно, а мы все люди и учимся на своих ошибках, ну если даже забыли почистить слив, то это значит, что в следующий раз 300 раз все проверять и все учтут, а ошибку в ближайшем времени исправят.
Быть хорошим депутатам у нас нигде не учат.
Я понимаю,что у Вас личные тёрки с Маляревичем, но зачем же гнобить сразу и Маляревич и людей которые в него верят.
Лучше бы сами,что-то сделали!
Либо взяли бы да помогли, или советом или действием!
Сказали бы Олесь, я вижу ты здесь не учел этот момент, давай вместе разберём эту проблему,чтоб быстрее ее решить.
Учитесь помогать друг другу, советами,делами, а не гнобить.

один зи любимых вопросов маляролюбов. Что сами то сделали?

Как обычный человек, не прилагая попыток рейдернуть у государства ндс через фиктивные услуги на 600000 грн. получит первичный капитал на первоночальные инвестиции в соцпроекты с соответствующим пиаром? С пиаром и уклоном на то, что ему приходится брать на себя обязательства города.

В итоге, видим как человек, имеющий соответствующий мандат и депутатский фонд, клал на элементарный контроль.

А все почему? потому что выборы ой еще не скоро.

Добавить комментарий

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.