Справжнє обличчя показухи Маляревича

Сніг зійшов і знову відкрилися страшні старі «рани» на тому непомітному асфальтовому покритті Русанівки, до якого немає діла всесильному О.Маляревичу.

Згадайте, наприклад, що від його імені під гучні передвиборчі фанфари інтенсивно совалася дорожня техніка біля «європейського» театру на Русанівській набережній, 12 та «єврейської» школи на Давидова, 5. Тепер порівняйте красоти вищевказаних адрес з реаліями тильного боку бойлерної на Русанівській набережній, 6, що межує з дитячим садком.

  

Зверніть особливу увагу на спосіб подолання мамою з дитиною у візочку «водної перешкоди» на місці вщент зруйнованого проїзду. Ось так виглядає зворотній бік показухи О.Маляревича. 

Подібне відбувається тому, що попри постійні декларації про реформи відносини між владою та громадянином лишаються старими. Це дуже помітно на Русанівці. У нас досі домінують урочисті відкриття, гучні концерти, польові кухні. Нинішній депутат Київради від правлячої партії надає перевагу школам (хоча й вибірково), бучним розвагам, спортивним секціям лише тому, що це найбільш помітний масовий піар. І він правий доти, доки «піпл хаває», тобто роззявивши рота голосує за «дива від чарівника».

Слід нарешті усвідомити, що на виборах неможна голосувати за різноманітні подачки або ж вестися на заманливі маніпуляції. Адже саме у такий спосіб живиться постійний кругообіг корупції, але не змінюються речі, які стосуються щоденного побуту за місцем проживання (знову див. фото вище).

Успішність країни, міста, району, масиву – це ідейні та прогресивні люди серед депутатів та в усіх органах виконавчої влади, які ставлять за мету одне головне завдання: створити прозору систему обороту коштів, сплачених нами до бюджету, аби завжди знати кому і на що пішли гроші та бачити реальну віддачу щодня, а не лише до «великих свят».

Нову якість життя можна забезпечити виключно новою якістю політиків, а навчитися правильно обирати їх – єдине завдання для кожного свідомого та відповідального громадянина!

29.02.2016                                               

Юрій ЛАГУТОВ

Комментарии

Понад три роки минуло від часу цієї публікації. Наприкінці 2019-го дану яму заасфальтовано!

Добавить комментарий

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.