«Укрбуд» з Маляревичем заливають разом

Цієї зими безкоштовна ковзанка від О.Маляревича розташувалася не на території школи №141, яка відтепер закрита для вільного доступу простих жителів Русанівки через розміщення там НВК «ОРТ» під прапором Ізраїлю, а знайшла собі підходяще місце біля школи №182.

Вітаючи таке продовження старих традицій, маємо звернути особливу увагу на одне цікавеньке нововведення. Спонсором благодійника у даному проекті виступила скандальна корпорація «Укрбуд». Дане припущення випливає із рекламного банера на огорожі всередині ковзанки (див. задній план на фото нижче).    

Нагадаємо, що згадана компанія зводить житловий комплекс на вул. Микільсько-Слобідській, 1, довкола якого відбувалися криваві сутички минулого року. В тому протистоянні О.Маляревич став на бік «законних забудовників». Ось як він сам описував ситуацію на сторінках свого річного звіту за 2014-2015 роки: «… за розробку цієї ділянки взялась компанія «Укрбуд», узявши на себе велике навантаження щодо соціального розвитку та благоустрою... Незважаючи на той факт, що у забудовника є всі необхідні документи для здійснення таких робіт, група депутатів Київради та громадських активістів системно тероризують будівельників…»

Як відомо, саме завдячуючи не в останню чергу тому «терору», нещодавно було досягнуто певного компромісу між корпорацією «Укрбуд» та жителями Микільської Слобідки щодо зменшення кількості будинкових секцій, їх висотності та реального облаштування прилеглої території.

Чи станеться подібне будівництво на Русанівці з приходом сюди хижого бізнесу, що прагне реваншу за втрачені надприбутки від сусіднього масиву? Мій варіант можливого сценарію такий: прикриваючись сьогодні підтримкою спорту, «Укрбуд» заливатиме завтра вже не ковзанки для піару О.Маляревича, а повноцінні бетонні фундаменти і на нашому масиві.

25.01.2016                                               

Юрій ЛАГУТОВ

Добавить комментарий

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.