Медицина працює за «порядками» Януковича

Департамент охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації очікувано неадекватно відповів на проблемну ситуацію, що має місце у поліклініці сімейного лікаря «Русанівка» в Дніпровському районі міста Києва та була викладена у моєму попередньому дописі.

Замість безпосереднього (ну хоча би телефонного) спілкування для вироблення прийнятного рішення спільно з авторами колективної скарги, підтриманої 176-ма підписами, надійшла банальна відписка.

Звичайно, вельми цікаво було дізнатися, що катастрофічне погіршення організації медичного обслуговування у вищезгаданій поліклініці, проти якого власне і виступають громадяни, чиновницькою мовою зветься «порядком».

Виявляється, ще 05.10.2011 Міністерство охорони здоров’я часів «старої злочинної влади» видало наказ № 646, де затверджено нормативно-правові акти щодо реалізації Закону України «Про порядок проведення реформування системи охорони здоров’я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та місті Києві». Подробиці читайте нижче.     

Ось така біда. Жодного слова про те коли буде припинено «тестування» електронного запису, адже люди вимагають його відміни взагалі, щоб повернути можливість прийому профільними лікарями за принципом «день в день» без направлення терапевта і не лише у екстрених випадках. Також мовчок про окремі реєстратури і лабораторії (а не пункти забору біологічного матеріалу) для дорослих та дітей у різних будівлях на масиві.

Отже, влада знову демонструє нечутливість до голосу народу та схильність до окозамилювання. Між іншим, саме за це перед другим туром виборів Київського міського голови був знятий з роботи перший заступник голови Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації. Може настав час новообраному меру почистити також і медичні кадри, котрі досі керуються «порядками» Януковича.     

26.11.2015                                               

Юрій ЛАГУТОВ

Добавить комментарий

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.