Наведемо лад у поліклініці «Русанівка»!

До очолюваної мною організації за дорученням групи жителів масиву Русанівка звернулася Зінченко Катерина Олексіївназ ґрунтовною колективною скаргою на проблемну ситуацію, що має місце у поліклініці сімейного лікаря «Русанівка» в Дніпровському районі міста Києва. Текст звернення, підтриманого 176-ма підписами, подається нижче.

Суть вимог громадян полягає у якнайшвидшому припиненні недоречного експерименту з вищезгаданою поліклінікою. Люди виступають за відміну електронного запису, відновлення прийому профільними лікарями за принципом «день в день» і без терапевта, запровадження окремих реєстратур і лабораторій для дорослих та дітей у різних будівлях на масиві.

З огляду на необхідність невідкладного комплексного вивчення даного питання я попросив Прем’єр-міністра України Яценюка А.П. та Київського міського голову Кличка В.В. дати термінові доручення Міністерству охорони здоров’я та Київській міській державній адміністрації розібратися в ситуації на місці із залученням керівника ініціативної групи, припинити хибні нововведення та створити прийнятні умови для пацієнтів на підставі їхніх побажань.

Відповідь буде опублікована. 

11.11.2015                                               

Юрій ЛАГУТОВ

Добавить комментарий

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.