Стадіон «Русанівець»: черговий fake?

З кінця 1990-х років і дотепер три депутати Київської міської ради проголошували відновлення трьох різних об’єктів комунальної інфраструктури, з якими асоціюється Русанівка. Давайте пригадаємо поіменно цих діячів та поглянемо на «артефакти», залишені ними.  
Першопрохідцем у роздачі голослівних обіцянок став довгожитель Хрещатика, 36 Д.Карабаєв. Цей багаторічний головний еколог Київради брався розчистити Русанівський канал. Яких тільки неймовірних причин не було вигадано за десять років, аби постійно пояснювати провали спроб виконати задеклароване.
Спочатку водолази, буцімто, виявили конструкційні помилки при будівництві зазначеної гідротехнічної споруди, а тому, мовляв, її неможна чистити звичними механічними засобами. На допомогу мала б прийти особлива риба, охоча до поїдання водоростей. Проте, схоже, ласі до освоєння бюджетних коштів учасники тих подій, зрештою самі з апетитом «з’їли» рибу і не лише її. Прізвища «героїв», назви структур та історичні дати не здійснених, але гучно заявлених «подвигів», і досі закарбовані на вицвілому щиті, що бовваніє на проспекті Возз’єднання.  


            
Символічним, хоча і випадковим, вердиктом описаній ситуації є влучне слово «fake» (фальшивка), помітне на задньому плані як молодіжне будинкове графіті.
У 2011 році листом тодішнього першого заступника голови Київської міської державної адміністрації О.Мазурчака мене було поінформовано, що надалі (після риби) роботи (читай – списання грошей) по розчистці берегів та русла каналу відбуватимуться з влаштуванням якоїсь «шпунтової стінки». Дійсно, фантазія хапуг безмежна.
Наступному, після Д.Карабаєва, депутату Київради від Русанівки О.Давиденку заїкатися про багатостраждальний канал вже було б небезпечно для свого здоров’я. Тому він розгорнув бурхливу театральну діяльність, за підсумками якої муніципальний театр «Київ» (колишній кінотеатр «Краків») по суті наказав довго жити, залишивши на згадку нащадкам монументальне іменне панно.        
   


Сьогодні «перший хлопець» на масиві – О.Маляревич. Чого тільки він не витворяє, щоби сподобатись: годує солдатською кашею, влаштовує бучні розваги, хвалиться лавочками і ковзанками. Але найголовніше – обіцяє відбудувати стадіон «Русанівець». Після історій з каналом і театром це виглядає новаторським, і, начебто, ось-ось має статися.Приємно вражають стислі терміни робіт, в акурат під вибори, але чи не перетворяться вони на черговий персональний fake невдовзі побачимо.

05.05.2015
Юрій ЛАГУТОВ       

Добавить комментарий

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.