На Русанівці орудує «перевертень»

Місяць тому повідомлялося про дитячу «Єдину країну» від фонду Маляревича на лоні природної частини Русанівської коси. Тоді благодійна зона для підростаючого покоління «відзначилася» спробою виховання українського патріотизму за допомогою радянської пісні: «Чтобы тело и душа были молоды… закаляйся как сталь!»

Відгомоніло літо, діти повернулися за парти, але організатор вищезгаданого дійства не спромігся «замісти» усі свої сліди. Так, над бетонними сходами до Дніпра, що навпроти будинку по Русанівській набережній, 10, досі муляє очі розмитий дощами вказівник в «країну Маляревича».

Про цей черговий ляпсус мецената можна було б і не згадувати, якби він не виявився ще одним документальним доказом політичної безпринципності Олеся. Схоже, теперішній завзятий УДАРівець так збіднів, «засіваючи» округ перед виборами Київради, що тепер не має грошей аби навіть друкувати нові транспаранти для своїх безкінечних показних акцій. Свідченням цього є використання ним старих плакатів «Сильної України» регіонала Тігіпка, яких, очевидно, було виготовлено чимало, коли Маляревич О.В. самовіддано пропагував партію вчорашнього патрона. Ось такий він, зворотний бік хлопця в камуфляжі…

… Ви запитаєте: за що боролися? Відповім: не припиняти боротьби! Все тільки починається. Розумію, 25 травня 2014 р., у патріотичному пориві, було складно розгледіти курс Кличка В.В. на капіталізацію іменного бренду.  Одиниці звертали тоді увагу, що надто багато грошовитих «перевертнів» (серед них і ресторатор Маляревич) вклалися в «УДАР», а він радо прийняв їх до себе.

Тепер наш Київ – їхня здобич. Але нині ми кожен день звільняємо свою свідомість від омани. Щоб стати гідними громадянами нового часу, необхідно з кожними виборами підвищувати відповідальність при голосуванні, вчитися відкидати штучні бізнес-проекти, які подаються під соусом «благодійності», та обирати справжніх ідейних політиків-борців. Лише тоді ми станемо реальними господарями свого міста!

19.09.2014

Юрій ЛАГУТОВ      

Добавить комментарий

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.